Antalya logar temizleme

Logar, rögar olarak da bilinen ve kanalizasyon tıkanıklarını ortadan kaldırmak için yapılmış, üzeri demir bir kapakla kapatılan giderlere denir. Şehirlerde atık suların taşınması için kurulmuş olan kanalizasyonlar çeşitli nedenlerle tıkanmaktadır. Bu gibi kanalizasyon tıkanması durumlarında logar kapakları açılarak  tıkanıklığın nedenini bulmunarak giderilir. 

Logarlar tıkanıklığı açılmazsa taşma olur ve çevreye pis sular, atıklar etrafta çok kötü kokuların ve mikropların yayılmasına neden olur. Aynı zamanda tıkalı logarlar evlerimizde lavabo, küvet, tuvalet giderlerinden kötü kokular gelmesine de yol açar. 
 
Klozet, tuvalet gibi yerlere atılan çok fazla oranda tuvalet kağıdı veya başka katı cisimleri de atmamız gibi durumlarda giderlerin tıkanması büyük olasılık olacaktır. 

Antalya Güven Kanalizasyon olarak; tıkalı olan logarları, kameralı cihazlarla görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını bilgisayar destekli kameralı cihazları ile görüntülüyoruz ve logar tıkanıklığının sebebini tespit ettikten sonra logar temizleme cihazlarımız ile tıkanıklığı açıyoruz.