Antalya klozet açma

Kırmadan klozet tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz.

Klozet tıkanmasının sebeplerinden en birincisi klozete atılan vey kaçan yabancı cisimlerdir. Bu cisimler gider borusunu daraltarak suyun gidişini yavaşlatması ve klozete atılan tuvalet kağıtlarının bu cisimlere takılmasıyla oluşur. Bunun yanı sıra ustaların yaptığı hatalardan dolayı da klozet tıkanabilir. Kullanıma bağlı tıkanıklık sebepleri, tuvalet giderlerine atılan erimeyen cisimlerdir. Islak mendiller, çocuk bezi, tuvalete atılan plastik maddeler tuvalet giderinde tıkanıklığa sebep olur. Tadilat yaptırdığınız zaman giderek eskiyen banyo ve tuvaletlerde, giderlere harç beton, kireç gibi maddeler dökülürse giderler tıkanabilir.

Antalya Güven Kanalizasyon olarak; öncelikle tıkanıklığın sebebini bulmak için kameralı görüntüleme cihazları kullanıyoruz. Sorun tespit edildikten sonra klozet açma işlemini uzman kadromuz ve yurt dışından getirdiğimiz robot cihazlarımız ile kırmadan hiçbir yere zarar vermeden yapıyoruz. Tıkalı klozet açma işlemimiz gerçekleştikten sonra tekrar kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklığı konrol ederek tam tıkanıklığın açılıp açılmadığını siz değerli müşterilerimize gösteriyoruz


Klozet Taşıyor?
Klozet taşma sorunu genellikle bina veya apartman önündeki logarın tıkanmasından yada diğer dairelerdeki tıkanan boru hatlarından meydana gelebilir. Bu tür durumlarda sorun boru hatlarında ise tıkanıklık yaşanan dairede kameralı cihazlarla kontrolleri sağlanıp robot cihazlarla tuvalet tıkanıklığına müdahale edilmesi gerekir eğer sorun logardan kaynaklıysa logar tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir.