Antalya Kanalizasyon Açma (Vidanjör)

Vidanjör

Kanalizasyonlar birçok sebepte dolayı tıkanabilmektedir. Banyo, tuvalet, mutfak giderlerine bırakılan katı ve sıvı maddeler belirli bir süre sonra giderleri ve kanalları tıkayabilmektedir. Kanalların tıkanmasına neden olan maddeler arasında ise çocuk bezi, tuvalet kağıdı, ıslak mendil, katı yağlar gibi yabancı maddeler neden olmaktadır.

Vidanjör araçlarımız ile kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklığı gidermekte, foseptik kuyularının boşaltma işlemini yapmaktayız. Güven vidanjör olarak resmi kurum ve kuruluşlara, konut, işyerleri, fabrika ve tesislere hizmet vermekteyiz.

Vidanjör araçları üzerlerindeki silindir şeklindeki depolar ile emilen pis suları depo eder. Vidanjör araçlarındaki emiş hortumları foseptik çukurlarında oluşan su birikintilerini vakumlama yöntemleri ile kolay ve etkili bir şekilde temizlenmektedir.


Antalya kanal açma firması olarak her türlü tıkanıklık sorununu kısa sürede açabilmekteyiz. Tıkanıklık sorununun yerini tespit edebilmek için kazı yapmadan kanal görüntüleme cihazlarımız ile yapıyoruz. Eski yöntemler ile kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi hem zaman alıcı hem de maliyetli bir iştir. Artık teknolojinin gelişmesi ile kanalizasyon açma işlemleri teknolojik cihazlar vasıtasıyla çok kısa bir sürede ve daha az maliyetle çözümlenmektedir. Robot adı verilen kanal açma makinesi ile gider tıkanıklıkları çok kısa sürede açılmaktadır.

Önce sorunu kamera ile tespit ediyor sonra yapılacak olan çalışmaya uygun personel ve ekipman teminini sağlarız.  
Kanal giderleri içinde biriken atıklar tam temizlenmediği taktirde zehirleyici gazlar birikebilir insan sağlığını tehdit edebilmektedir.

Kanalizasyonlar zamanla aşınabilir ve bu aşınma sonucunda ise çatlaklar ve kırılmalar meydana gelebilir. Çatlaklardan sızan atıklar ise çevreyi ve insan sağlığını olumsuz düzeyde etkileyebilmektedir. Kanalizasyon temizliği ve gider temizliğinin periyodik olarak yapılması gerektiğini de hatırlatmak isteriz. 

Vidanjör