Antalya gider tıkanıklığı açma

Antalya ili ve ilçelerinde robot makina yardımıyla gider tıkanıklığı açma, tıkalı tuvalet giderleri, tıkalı mutfak giderleri, tıkalı banyo giderleri, lavabo giderleri, tıkalı balkon giderleri, tıkalı çamaşır makinası giderleri, tıkalı bulaşık makinası giderlerini kırmadan dökmeden açıyoruz.
 

Gider borularının tıkanma sebebi özellikle, yemek artıkları, yağlar, naylon poşet gibi yabancı maddelerin lavabo, tuvalet veya banyo giderine atılmasından kaynaklanabilir. Bunun yanı sıra; inşaat esnasında giderlere düşen çimento, moloz, beton, taş gibi maddeler ve yağmur suyunun taşıdığı çamurlaşmış toz birikintilerinden, yaprak gibi çevresel faktörler de giderleri tıkayabilir. Bu tarz tıkanma durumları farklı yöntemlerle giderilebilmektedir.

Antalya' da profesyonel ekibimiz ile gider açma hizmeti sunuyoruz. Kırmadan robot makinelerimiz ile tıkalı tuvalet gideri ve mutfak giderini açıyoruz. Tuvalet, Pis su borusu açma konusunda uzman ekip ve donanımımızla kırma dökme olmadan pissu gider tıkanmalarını açıyoruz.