Antalya Logar Tıkanıklığı Açma

Logarın tıkanması için boruların hasar görmesi de sebep olarak gösterilebilir. Sağlam ve dayanıklı borular içerisinde geçen bazı yabancı cisimler sert ya da keskin olabilir. Kolay kolay yıpranmayan bu borular zamanla tıkanmalara ve basınca bağlı olarak daralabilir ya da çatlayabilir. Bu durumda logar borularının işlevi azalır. Tıkanmalarda sizlere her zaman destek oluyoruz ve Antalya logar tıkanıklığı açma adına cihazlarımızla işimizin başında oluyoruz.

Logar Tıkanıklığında Tuvalet Kullanımının Etkisi

Tuvalet kullanımının belirli kurallara uygun olmaması, içerisine olmaması gereken cisimlerin atılması sonucu logarı etkileyen sorunlar ortaya çıkabilir. Logar tıkanıklığında, tuvalete attığınız çöpler ve maddeler önemli yer kaplar.

Logar Tıkanıklığında Küvet ya da Duş Kullanımının Etkisi

Logar tıkanıklığına neden olan yoğun kıl, saç ve vücut kirleri logarda birikerek tıkanmalara sebep olur. Özellikle sahil alanlarında kum yoğunluğunu vücuttan temizlemek adına yapılan duş sonrası, küvette biriken kumlar borularda diğer cisimlerle buluşur ve taş kadar katı bir cisim haline gelir. Bu katılaşma, beraberine diğer cisimleri de alarak yoluna devam eder ve büyük. Sonunda boruda sıkışır ve tıkanmaya sebep olur.

Logar Tıkanıklığında Lavabo Kullanımının Etkisi

Logar tıkanmasının en önemli sebepleri boruların içerisinde kimyasalların, katılaşmış her nevi yağın donması ve parçalar halinde erimeden diğer cisimlere yapışmasıdır. Bitkisel ve hayvansal yağların zamanla su içerisinde katılaşması sonucu oldukça yapışkan bir hale gelir ve boru içerisinden kaymadan bulunduğu alanı tıkar. Genel bir tıkanma olduğu için tüm hanelerde giderlerin tıkanması sorunu ortaya çıkar. Logarın tıkanması bölgesel olmadığı için; lavabo, banyo ve tuvalette su açılması halinde taşmaya ya da geri tepmeye neden olur. Bizlere ulaşabilir ve genel sorun olan logar tıkanıklığının kısa sürede açılmasını izleyebilirsiniz.