Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet uzun süreli kullanıma uygun olarak kurulur. İnşaat esnasında tüm gider boruları ve alt yapı düzenli denetimlerden geçer ve kurulur. Zamanla kullanılan boruların ne denli dayanıklı olduğu ve inşaat firmasının bu konuda nasıl özenli davrandığı ortaya çıkar. Bazı inşaatlar kanalizasyon üzerine kurulabilmektedir. Bu durum ise yağmur sularında ortaya çıkan taşkınları ciddi boyutlara ulaştırır ve evlerin zarar görmesine yol açar. Logar ya da kanalizasyon alanı dışında bulunan yapılarda, tıkanıklık lokal olabilir. Biz lokal ya da genel tıkanıklıkları anında tespit ediyoruz ve nokta tespitine müdahale ederek Antalya tuvalet tıkanıklığı açma uygulamasını sonlandırıyoruz.

Tuvalet Neden Tıkanıyor?

Tuvalet kullanıma bağlı olarak tıkanır, bilerek ya da bilmeyerek her çöpü tuvalet içerisine attığınızda sonuç tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Tuvalet kâğıtları suda hemen parçalansa da fazla tuvalet kağıdı kullanımı ile yoğun katlara sahip olan tuvalet kâğıdı parçalanması için oldukça kalın bir hale gelir. Aynı zamanda bazı tuvalet kâğıtları, sert niteliklidir. Bu durumda tıkanma daha yoğun görülür.

Ortak Kullanım Tuvaletlerinin Tıkanmaması İçin Ne Yapılmalı?

Ortak kullanım alanlarında bulunan tuvaletlerin tıkanmaması adına yapılacak çok fazla bir şey yoktur. Temizlik görevlileri tarafından sıklıkla kontrol edilmeli ve tıkanma belirtisi olan tuvaletler kullanıma kapatılarak hemen müdahale edilmelidir. Bunun dışında yapılacak önlemler ise halkı bilinçlendirme konusudur. Bizim işimiz tıkanıklık açmaktır. Bu konuda kendimize güveniyoruz ve zamanınızı harcamanıza izin vermiyoruz. Erken müdahale ile yaşamınıza devam ediyorsunuz.

Tuvalet Tıkanıklığı Ne Kadar Sürede Açılır?

Tuvalet tıkanıklığı yaşanan alanın büyüklüğü ve boruların uzunluğu tespit konusunda geçen süreyi belirler. Tıkanıklık noktası tespitinde yüksek yapılarda daha uzun sürebilen tespit işlemi, tıkanık olan lokal alana ulaşana kadar devam eder.