Antalya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Firması

Şehirlerin yerleşim planı, arazi şartları, coğrafyası, alt yapı planlaması, eğitim düzeyi, nüfus yoğunluğu, iklim koşulları ve hava şartları kanalizasyonların tıkanmasında önemli etkenler arasındadır. Kanalizasyon toplu kullanım gider alanıdır. Tüketen toplum olarak ortaya çıkan çöplerin bir kısmı çöp kutusuna atılırken, hala büyük bir kısmı tuvalet ve lavabolara atılmaktadır. Sokaklara çöp atılması daha büyük cisimlerin kanalizasyona karışmasına neden olur.
Sonucunda ise yine toplu ilgilendiren tıkanmalar meydana gelir. Şehir belediyeciliği konusunda önemli bir bilinçlendirme gereken gider kullanımı, antalya kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi ile kısa süreli çözüm sağlar.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açıldığında Garanti Verilir mi?

Kanalizasyon toplu kullanıma yönelik atık alanıdır. Dolayısıyla toplum yapısı sürekli değiştiği için kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti sonrası bir garanti verebilmemiz mümkün değildir. Toplum kaynaklı atıklar nedeniyle oluşan tıkanıklığın tek garantisi, doğru kullanım ve yerlere çöp atmamaktır.

Ambalajların Kanalizasyonu Tıkama Oranı

Ambalaj, poşet ve plastikler doğa düşmanı, çöp kutusu dışında hiç bir yere atılmaması gereken ürün kategorisindedir. Doğada kaybolmayan bu maddeler, içeriği gereği bulunduğu alanı tıkar. Bu nedenle çöp imhasında yakma işlemi bu nedenle kullanılır. Birçok madde doğada kaybolurken; poşetlerin kaybolmaması tıkanıklığın sebepleri arasındadır.

Kanalizasyon Boruları En Çok Hangi Noktalarda Tıkanır?

Kanalizasyon boruları yer altından geçmiş olsa da birçok alanda kıvrılarak devam eder. Bu boruların köşe kısımlarından geçmeye çalışan atıkların yoğun ve katı olması boru geçişlerinde sorun yaratır. Borularda biriken bazı cisimler katılaşır, ağırlaşır ve geçiş noktası bulamadan tıkanır. Özellikle büyük poşetlerin katı maddelere denk gelmesi ile artık giderin akması imkânsız hale gelir. Kanalizasyon borularında tıkanmaları kısa sürede kameradan tespit ediyoruz ve çözüme kavuşturuyoruz. Bizden sonrası ise sizlerin dikkatine kalıyor.