Antalya Kanalizasyon Hizmetleri

Kanalizasyon insanların yaşadığı yerlerde pis suların veya atıkların yer altında yer alan borular aracılığıyla atılmasını sağlayan sistemdir. Alt yapı sistemi olan kanalizasyonlarda atıklar künk ya da büz isimli borular aracılığıyla atılır. Ancak bu boruların hasar görmesi veya kanalizasyonlara atılmaması gereken cisimlerin atılması kanalizasyonların tıkanmasına veya etrafa kötü kokular yaymasına neden olur. Bunun için bizler Antalya kanalizasyon hizmetlerimiz sayesinde Antalya’da yaşanan kanalizasyon tıkanıklığı ve kötü gibi sorunları ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Tıkanan Kanalizasyonları Açılması

Kanalizasyon alanında verdiğimiz hizmet genellikle tıkanan kanalizasyonların açılması oluyor. Çünkü kanalizasyonlarda meydana gelen bu tıkanıklar atıkların ortamdan uzaklaştırılmasını engelliyor. Bu sebeple de ortamda insanları rahatsız eden bir koku meydana geliyor. Biz firma olarak bu durumu ortadan kaldırıyoruz. Kanalizasyon tıkanıklıklarını açma konusundaki deneyimimizin etkisiyle kanalizasyonlardaki her türlü tıkanıklığın kısa süre içinde açılmasını sağlıyoruz.

Görüntüleme Cihazlarıyla Tıkanıklık Tespiti

Kanalizasyonların tıkanması durumunda kişiler kokudan rahatsız olsalar da tıkanıklığın açılması için yıkma ve kırma işlemlerinin olacağı düşüncesi insanların çekinmesine sebep oluyor. Ancak biz firma olarak kanalizasyonda bulunan tıkanıklığın çözülmesi için öncelikle kanal görüntüleme cihazlarımızı kullanıyoruz. Bu cihazlarımız tıkanık olan yeri tespit ediyor. Bu aşamanın ardından ise robot kanal açma makinemizi kullanarak tıkanık olan yeri açıyoruz. Böylelikle atıklar borular yardımıyla uzaklaştırılabiliyor.

Kanalizasyon Açma Konusunda Deneyimli Çalışanlar

Kanalizasyon açma işlemi kötü kokular ve atıklar sebebiyle çalışanları zorlayan bir işlem oluyor. Ancak çalışanlarımız buna rağmen titiz bir çalışma yürüterek tıkanıklığın ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Tıkanık olan yerin belirlenmesi sonrasında kanal açma makinesini kullanarak tıkanmaya sebep olan atıkların kanalizasyondan çıkarılmasını sağlıyorlar. Çalışanlarımız bu alanda deneyimli oldukları için kısa sürede sorun çıkaran alanı temizleyerek kişileri rahatsız eden sorunun ortadan kalkmasını sağlıyorlar.

Kanalizasyon Temizliği İçinde Hizmet Veriyoruz

Kanalizasyonlar için tıkanma yaşanma durumu haricinde de hizmet veriyoruz. Kanalizasyonlar tıkanma yapabilen alt yapı sistemleri olduğu için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekiyor. Aksi halde tıkanıklık veya başka sorunlar ortaya çıkabiliyor. Örneğin tıkanık kanalizasyonlar etrafa mikrop yayabiliyor. Bu sebeple Antalya’da kanalizasyonların temizlenmesi için hizmet veriyoruz. Tıkanıklık açma veya kanalizasyon temizleme hizmetimizi Antalya’nın tüm mahallelerine hizmet veren servislerimiz aracılığıyla veriyoruz.