Kundu Vidanjör

Çevrenin korunması için oldukça önemli bir yere sahip olan vidanjörler giderlerde bulunan atık su ya da çamur birikintilerinin temizlenmesi adına özel olarak geliştirilmiş cihazlardır. Büyük tankları bulunan bu makineler birçok farklı alanda kullanılabiliyor.

Vidanjör İle Tıkanıklık Açma Hizmeti

Kanalizasyon giderlerinin bakımının yapılması ya da tıkanıklıkların giderilmesi gibi birçok konuda vidanjörler önemli bir görev üstleniyor. Vidanjörler amacına göre farklı yöntemlerle kullanılabiliyor.
O yöntemler şöyledir;
  • Basınçlı su kullanarak tıkanıklık açma
  • Emiş gücü ile tıkanıklığı açma
  • Vakum yöntemi ile giderleri temizleme
Uzman operatörler eşliğinde kullanılan vidanjörler ile tüm tıkanıklık sorunları güvenli bir şekilde gideriliyor.

Tesisat Sorunlarında Vidanjörleri Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Vidanjörler özellikle kanalizasyon giderlerinin bakımı ve tıkanıklığın giderilmesi konusunda önemli avantajlar sağlar. Giderlerdeki tıkanıklıklar vidanjörler sayesinde çok daha hızlı giderilebiliyor. Vidanjörler profesyonel operatörler tarafından kullanıldığı için sürecin en güvenli şekilde sona ermesine olanak tanır.
Vidanjörler atık su sistemlerinin daha verimli bir şekilde çalışmasını sağladığı için çevre kirliliğini engelleme görevi de üstlenir. Vidanjörler ayrıca tıkanıklık sorunlarının giderilmesinde en ekonomik çözümleri sizlere sunar. Kundu vidanjör hizmetleri sizleri zor durumdan kurtarmak için haftanın her günü kesintisiz olarak gerçekleştiriliyor.

Vidanjörler İle Gider Açma Çalışması

Tıkanıklıkların çevreye zarar vermeden güvenilir şekilde açılması için vidanjörler en etkili yöntemler arasındadır. Vidanjörler ile gider borularındaki atık sular, çamur birikintileri ve biriken diğer pislikler çok kısa süre içerisinde tahliye edilebiliyor.
Genel olarak büyük bir kapasiteye sahip olan vidanjörler her tür gider tıkanıklığı açma hizmetlerinde kullanılabiliyor. Tüm gider tıkanıklıkları için farklı özelliklerde tasarlanan vidanjörler sayesinde tıkanıklık sorunundan en kısa sürede kurtulmak mümkün.

Yeni Nesil Yöntemler İle Tıkanıklık Açma

Giderlerdeki tıkanıklıkların daha hassas bir şekilde tespit edilebilmesi için günümüzde yeni yöntemler geliştirilmiştir. Bunlar içerisinde en önemlisi ise kameralı robotlardır. Bu robotlar sayesinde daha az işçilik ve zaman harcayarak tıkanıklığın yeri nokta atışıyla tespit edilebiliyor. Tıkanıklığın çok kısa sürede tespit edilmesini sağlayan kameralı robotlar ayrıca hangi yöntemin kullanılması gerektiği konusunda da uzmanlara yol gösterici oluyor.