Pimaş Açma

Pimaş bölümleri lavabo, tuvalet veya banyo gibi alanlarda zemin bölümlerinde yer alan küçük gider yollarıdır. Genel olarak ortamdaki atık suların gitmesi bu bölüm sayesinde mümkün olmaktadır. Bu bakımdan pimaş bölümlerinin bu kapsamda üstlenmiş olduğu rol oldukça büyüktür. Fakat birçok gider yolunda olduğu gibi burada da bazen birtakım tıkanma durumları meydana gelebilmektedir. Uygun şekilde yapılacak pimaş açma işlemleriyle etkin bir şekilde bu bölümlerin açılması için gerekli çalışmalara hemen başlamak gereklidir.
Bu küçük gider alanlarının açılmasına yönelik yapılacak işlemler için oldukça iyi nitelikte profesyonel bir çalışma gerekir. Çünkü aksi halde ters bir hareket, pimaş bölümünün içerisindeki borulara birtakım zararlar verebilir. Güven Kanalizasyon firması olarak bizler bu konuda sizlere destek olmaya hazır bir durumdayız. Firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz her zaman gerekli kalitede hizmetler almanız mümkündür.

Etkin Pimaş Açma İşlemleri

Güven kanalizasyon firması olarak bizler yaptığımız tüm çalışmalarda, donanımsal açıdan güçlü teknolojik sistemleri kullanmaktayız. Ortamda asla bir kırma ve dökme işlemine mahal vermeden sorunu kameralı sistemlerle rahatlıkla tespit edebilmekte ve kolaylıkla duruma yönelik bir müdahale gerçekleştirebilmekteyiz.
Uzman personellerimiz, talepleriniz doğrultusunda bulunduğunuz alanlara en kısa sürelerde gelerek ilgili hazırlıklara başlarlar. Bu süreçte tıkalı olan pimaş kısmını detaylı bir şekilde inceleyip soruna yönelik bir plan oluştururlar.
Uygun şekilde tespit yaptıktan sonra bunun açılması işleminin gerekli olduğu aşamaya geçerler. Burada teknolojik cihazların yardımıyla sorunu en kısa sürelerde gidererek tekrar bu bölümü kullanıma hazır bir hale getirirler.

Firmamızla İletişime Geçin

Pimaş tıkanıklık durumlarında erken müdahalenin önemi büyüktür. Aksi halde zaman geçtikçe iç borularda birtakım deformasyon oluşması durumları meydana gelebilmektedir. Bunun için sorunu oluşturan tıkanıklığın kaynağı en iyi şekilde belirlenmeli ve hızlı bir şekilde sorun çözülmelidir.
Bu tür önemli sorunlar için Güven Kanalizasyon firmamıza rahatlık iletişim bilgilerimiz aracılığıyla ulaşabilir ve teknik personelimizden yardım talep edebilirsiniz.